Terapie pro každého

Jmenuji se Matěj Žaloudek a jsem psychoterapeut dokončující psychoterapeutický výcvik. Kromě toho jsem také právník a mám živnostenské oprávnění v oboru „poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků“. Díky tomu vám mohu nabídnout jedinečnou kombinaci služeb pro vás, kteří hledáte pomoc v situacích, ve kterých si sami tak docela nevíte rady.

Co nabízím?

Vzhledem k tomu, že mám již téměř dokončený psychoterapeutický výcvik, nabízím možnost individuální psychoterapie v plném rozsahu - vše přirozeně podle uznávaných mezinárodních pravidel a standardů. Mám tedy vlastní supervizi a neustále rozšiřuji svoje vzdělání v této oblasti. Kromě toho nabízím poradenskou činnost v nesnadných životních situacích. Coby právník pak nabízím jedinečnou službu všem kolegům - osobní rozvoj v oblasti práce i soukromého života a zejména jejich skloubení dohromady. Pojďme si tedy uvést příklady situací, kdy můžu podat pomocnou ruku:

Život

Náročné životní situace

Nemoc, zranění, úmrtí blízké osoby, stres z práce a další okamžiky, kdy nevíme tak docela, jak dál.

Čas

Dlouhodobá terapie

Pravidelná sezení vám pomůžou lépe se v sobě vyznat, pochopit sám sebe a naučit se žít a fungovat s tím, jací doopravdy jste.

Rozvoj

Osobní rozvoj

Každý z nás se může posunout ještě dál a přes sebepoznání je to ta nejlepší cesta, jak toho dosáhnout.

Právo

Péče o právníky a selfmanagement pro právní profese

Díky tomu, že jsem právník i terapeut, mám jedinečnou možnost náhledu na práci v právních profesích. A protože je zde z mého pohledu často zanedbávána péče o ty, kdo v právu pracují, rozhodl jsem se nabídnout možnost, jak řešit obtížné situace, které se netýkají přímo paragrafů, nýbrž mezilidských vztahů, které jsou v tomto oboru často náročné. Selfmanagement je pak pro každého právníka dobrá cesta, jak se s náročnou profesí vypořádat a také jak výrazně zlepšit své poskytované služby. Podrobněji si o tom přečtěte zde.

Nevidomý

Život bez zraku

Jelikož jsem sám prakticky nevidomý, nabízím speciální sezení těm, kteří se potýkají s vadami zraku nebo jeho ztrátou. Podrobnosti můžete najít zde.

Každý má přirozené právo brát se o vlastní štěstí

To není jen vzletná fráze, kterou mimochodem máme zakotvenou přímo v úvodních ustanoveních občanského zákoníku. Je to fakt se kterým právě psychoterapie, poradenství a práce na osobním rozvoji může velmi pomoct. Každý z nás je jedinečný a má svůj vlastní příběh. I proto potřebujeme při podání pomocné ruky unikátní přístup. Takže ode mě nečekejte nějaké stereotypy nebo snahu vás napasovat do nějakých škatulek. Myslím si, že každý z nás si zaslouží prostor pro to, kde se může bezpečně realizovat a beze strachu pracovat sám na sobě. Právě takový prostor nabízím v rámci svých služeb každému z vás.