Advokacie s pochopením

Jmenuji se Matěj Žaloudek a jsem advokát a zároveň začínající psychoterapeut dokončující psychoterapeutický výcvik. Díky tomu vám mohu nabídnout jedinečnou kombinaci služeb pro vás, kteří hledáte pomoc v situacích, ve kterých si sami tak docela nevíte rady.

Co nabízím?

Poskytuji veškeré advokátní služby, ale namísto dlouhého seznamu předmětů, které jsem vystudoval, můžu namátkou vybrat několik životních situací, ve kterých mohu podat pomocnou ruku:

Smlouva

Smlouvy

Sepisování nebo revize složitých smluv, se kterými si nevíte rady.

Rodina

Rodinné vztahy

Řešení složitých rodinných vztahů třeba během rozvodu, dohadování péče o dítě nebo majetkového vyrovnání mezi rozvádějícími se manželi.

Bankovky

Podvodníci

Řešení potíží s podvodníky, lichváři, nepřiměřenými úroky úvěrů, reklamacemi a jinými nekalými živly, které se mezi námi pohybují.

Příspěvky

Podpora státu

Pomoc při žádosti o podporu ze strany státu, jako jsou příspěvky na péči, mobilitu, podporu v nezaměstnanosti, invalidní a jiné důchody a podobné dávky.

Zkušenosti klientů

"Bylo mi velkým potěšením získat pro náš případ tak skvělého člověka jako jste Vy, s nejen odbornými znalostmi, ale s obrovským lidským přístupen a osobním zacílením na spokojenost klienta. Velmi oceňuji přátelský a vstřícný přístup a stejně tak i profesní vybavenost. To vše v sobě kloubí možnost úspěšného zakončení sporu. Tedy sázka na jistotu. Vřele doporučuji tyto služby a děkuji za vše."

MK

"Právní služby Mgr. Žaloudka jsem využívala přes 2 roky než jsme vyřešili můj problém. Byl vždy vstřícný, milý a snažil se najít tu nejlepší cestu. Určitě bych jeho služby využila i v budoucnu."

VS

"Pan Mgr. Žaloudek mi hodně pomohl - konkrétně s rozvodovým řízením. Díky jeho pečlivé přípravě všech podkladů k návrhu na rozvod i majetkovému vypořádání mne soud rozvedl hned v prvním stání, tedy bez zbytečných průtahů. Za to mu chci ještě jednou poděkovat."

AB

Spravedlnost je slepá

Proto je někdy potřeba umět ji malinko pošťouchnout a přimět trochu fungovat. Věřte mi, vím o čem mluvím, protože sám jsem prakticky nevidomý. Z toho důvodu přistupuji otevřeně ke všem a ke každému. Nic není černobílé a vždy je nutno vyslechnout i váš pohled na věc. A je úplně jedno, jestli jste slabší stranou, novým v určitých životních vztazích, handicapovaní nebo se cítíte nejistí. Advokacie by tu měla být od toho, aby vám podala pomocnou ruku a nabídla možná řešení a východiska.

Paragrafy někdy nestačí

V životě nastanou i situace, kdy nemůžete nebo nechcete se svými problémy jít k soudu nebo do konfliktu s jinými, ale přesto se s nimi potřebujete nějak vypořádat. Tehdy nabízím i své další zaměření. V rámci vzdělávání se účastním psychoterapeutického výcviku a pokročil jsem již natolik, že mohu individuálně poskytovat konzultace a terapii, abyste se v často složitých životních vztazích zorientovali nebo se nějak v životě posunuli dál. V takovém případě se podívejte do sekce týkající se psychoterapie.

Psychoterapie